Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70. Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70. Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Soma ‘da yaşanan felaket için yapılan saygı duruşuyla başlayan Genel Kurul’da konuşan TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu, özel sektörün gelecekten umutlu olduğunu ifade ederken, yeni bir büyüme modeli ve yeni yapısal reformlara ihtiyaç olduğunu söyledi.​

Devamını oku...

ORDULUM DERGİSİNDEN FATSA TİCARET BORSASI BAŞKANI ALİ FEYZİ'YE PLAKET

Aylık olarak yayınlanan Ordulum Dergisi'nin akşam yemeğinde Ordulular geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi ORDU ORDULUM DERGİSİ gecesi Metin Akyürek ORDU İHA Aylık olarak okuyucularıyla buluşan Ordulum Dergisi'nin akşam yemeğinde, Ordulular bir araya geldi Ordu'da bir otelde düzenlenen geceye. Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Metin Uslu, YEDAŞ Müdürü Ümit Yaşar Kışla. Fatsa Ticaret Borsası Başkam Ali Feyzi derginin sahibi Figen Çakmak, genel yayın yönetmeni Turgay Çakmak ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

FATSA TİCARET BORSASI BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Dün (13 Mayıs 2014) Manisa ili Soma ilçesinde vuku bulan, milletçe hepimizin yüreğini kanatan ve acıya boğan müessif maden ocağı yangınında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diler; kederli ailelerinin acısını yürekten paylaşır, kendilerine başsağlığı ve sabır temenni eder, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun. Fatsa Ticaret Borsası.

Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret AŞ

Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret AŞ’nin (GTİ) 2013 Yılı Olağan Genel Kurulu, TOBB Birlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Diğer Haberler...

Sayfa 3 / 20

3


                     ALİ FEYZİ  
             YÖN.KUR.BAŞKANI


Amerikan Doları: Alış: 2.1605 -> Satış: 2.1644
Euro: Alış: 2.8381 -> Satış: 2.8433
GBP: Alış: 3.5848 -> Satış: 3.6035
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün7785
mod_vvisit_counterDün8417
mod_vvisit_counterBu Hafta7785
mod_vvisit_counterGeçen Hafta60536
mod_vvisit_counterBu Ay7785
mod_vvisit_counterGeçen Ay357582
mod_vvisit_counterToplam5443617

Fındık Fiyatı

01/09/2014

%50 RANDIMAN K.FINDIK FİYATI NET

11.50 TL

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Fatsa Ticaret Borsası tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır.
Her hakkı saklıdır 2011 ©